м. Львів, вул. Пасічна, 129. Графік роботи: Пн - Пт з 10:00 по 18:00, Сб з 10:00 по 15:00, Нд - вихідний

☎ (096) 656-55-18 ☎ (066) 640-77-98 ☎ (032) 242-03-22
Замовити дзвінок

СТО

Наш МОТОЦЕНТР виконує технічне обслуговування та ремонт (у тому числі гарантійний) мотоциклів, скутерів, квадроциклів, гідроциклів, човнових двигунів, генераторів і іншої мототехніки на професійному рівні. Всі роботи проводяться фахівцями з великим досвідом в ремонті мотоциклів та використанням високоякісного професійного інструменту.

 • Послуги ТО
  Швидко і якісно обслужимо Ваш мотоцикл: замінимо масла і охолоджуючої рідини, свічок, гальмівних колодок і гальмівної рідини, заміна зірок і ланцюгів, чистка, регулювання та синхронізація карбюраторів, заміна сальників вилки і ін. Також допоможемо підготувати ваш мотоцикл до сезону після зими, або законсервувати мотоцикл до зими після сезону.
 • Ремонт мотоциклів
  Наші фахівці допоможуть розібратися в проблемі, провівши діагностику стану мотоцикла, знайдуть правильне рішення і здійснять ремонт швидко і якісно. Оперативність мотосервісу забезпечується наявністю витратних матеріалів на популярні моделі мотоциклів, лінійки масел і мотохіміі Yamalube та Castrol, а також завдяки роботі в комплексі з власною моторозборкою
 • Відновлення мотоцикла після падіння або аварії
  До відновлювального ремонту відноситься: рихтування металевих деталей, відновлення пластику, підніжок, кріплень, картів і бічних кришок двигуна, ручок гальм і зчеплення, і ін. Ремонт ходової, рихтовка передньої вилки, перебирання мотора, а також підбір, пошук, замовлення і виготовлення необхідних запчастин.
 • Установка додаткового обладнання, роботи по перебудові та тюнінгу.
  Встановимо на Ваш мотоцикл будь-яке додаткове обладнання. Установка демпферів, армованих гальмівних шлангів, системи гідравлічного зчеплення, вітрового скла, ручок з підігрівом, вихлопних систем, і багато чого іншого. Наші фахівці можуть зробити практично будь-яку перебудову, доопрацювання або тюнінг мотоцикла, усе обмежено тільки бажанням замовника.

Ми працюємо – ви відпочиваєте!

Поки майстри будуть виконувати обслуговування Вашого мотоцикла, Ви можете випити чай або каву, переглянути мотожурнали або скористатися бездротовим доступом до Інтернету.

Якщо виникне необхідність залишити мотоцикл в сервісі – можна не хвилюватися за його збереження, він буде перебувати цілодобово під охороною із сигналізацією.

Ми працюємо тільки з легальної технікою, під час приймання в ремонт майстер може попросити Вас пред’явити документи на мотоцикл.

×
Яндекс.Метрика